https://sem.erciyes.edu.tr/kayitol

ERSEM kurslarına 3 kayıt methodu bulunmaktadır.

1.ERSEM'e Gelerek kayıt Olma.

Hafta içi 08:30-12:30 / 13:30-16:00 saatleri arasında kredi kartı veya nakit ödeme yaparak kurslarımıza kayıt olabilirsiniz. Kursa kayıt için bazı şartları sağlamak gerekiyorsa (kayıt olacağınız eğitimi incelemeniz gerekir) şartları sağladığınızı gösterir belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.  

ERSEM'e gelerek fiziki POS cihazından Halk Bank Paraf kartları ile ödeme yapmanız durumunda vade farksız olarak 3 taksit seçeneği bulunmaktadır. Online kayıtta ise bu imkan bulunmamaktadır.

2.EFT/Havale ile Kayıt Olma.

EFT/Havale ile kayıt olmanız için kursiyerlerimizin arkalı önlü kimlik fotoğrafı, açık adres ve cep telefonu bilgileri ile kursa özel istenen belgeleri (diploma şartı vs.) ersem@erciyes.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.  Gelen e-mailin kontrolü yapılacak ve kurs ücretini yatırmanız için size IBAN verilecektir. Ücreti yatırdıktan sonra dekontu yine aynı adrese göndermeniz gerekmektedir.  Dekontun açıklama kısmına hangi kursa kayıt olacağınızı mutlaka belirtiniz.Kursa kaydınız yapılınca e-maile cevap verilecektir.

3.Online Kayıt olma.

Online kayıt aşamasında;

*Kurs için ödeme yaparsanız kesin kayıtlı kursiyer, ödeme yapmamanız durumunda ise ön kayıtlı kursiyer olursunuz. Ön kayıt talep niteliğindedir. 

*Online kayıt yapılacak kursun şartlarını taşıma durumu kişiye aittir.ERSEM bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Örneğin Aile Danışmanlığı Kursu için Psikoloji, tıp, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, sosyal hizmet, çocuk gelişimi, okul öncesi öğretmenliği, sosyoloji, aile ve tüketici bilimleri, hemşirelik lisans mezunu olmanız gerekir. Diğer bir örnek ise çocuk yüzme kursuna katılabilmek için 6 yaşından gün almış olmak gerekir. Bu konuda kayıt olacağınız kursun bilgilerini eğitimlerimiz kısmından incelemeniz ve ödemenizi ona göre yapmanız gerekmektedir.

Online kayıt sayfasına ulaşmak için tıklayınız...

Sık sorulan sorulara ulaşmak için tıklayınız...