Özel Yüzme Kursları
Özel Yüzme Kursları

Yüzme, diğer spor dallarına göre çocuklar için hem çok daha eğlenceli hem de tehlikesi daha az bir spor türüdür. Yüzerken vücut kasları bir bütün olarak çalıştığı için çocukların gelişim dönemlerinde diğer tüm sporlardan daha fazla fayda sağlar.. Çocuklar suyla oynamayı sevdiklerinden yüzme onlara çekici gelir. Yüzme çocuk gelişimini olumlu etkileyen bir spordur. Çocukların kas iskelet gelişimine yardımcı olurken ve boy ve kilo oranının da korunmasına yardımcıdır. Yüzme çocuk gelişimine olumlu yönde etki ederken metabolizmayı da çalıştırır. Sindirim sisteminde sorunları olan çocukların sorunları ise ortadan kalkar.

6 yaşından gün almayan çocuklar yüzme kurslarına (özel kurslar dahil) katılamazlar. 15 yaşından gün alan çocukların ise cinsiyete göre yetişkin bay veya yetişkin bayan kurslarına katılmaları gerekir.

Özel Yüzme Kurs Ücreti: 1200 TL (Saatlik ücret)

Kurs Yeri: Erciyes Üniversitesi 25. Yıl Kapalı Yüzme Havuzu

Kurs Sorumlusu:Doç.Dr. Mustafa KARAKUŞ

Almak istediğiniz kurs saatine karar verdikten sonra sizi kurs sorumlusu ile görüştürüyoruz. Kurs sorumlusu ile kurs almak istediğiniz saat ve günleri belirleyip ERSEM'den yüzme kayıt formunu doldurarak ve veznemize de ücret yatırarak kursa başlıyorsunuz.

Hafta içi 08:30-12:30 / 13:30-16:00 saatleri arasında ERSEM'den ücret ödeyerek kesin kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Kredi kartı veya nakit geçerlidir.


Başlama Tarihi : 27 Eylül 2023 Çarşamba 09:18
Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2024 Salı 12:00