Grup Yüzme Kursları
Grup Yüzme Kursları

Yüzme, diğer spor dallarına göre çocuklar için hem çok daha eğlenceli hem de tehlikesi daha az bir spor türüdür. Yüzerken vücut kasları bir bütün olarak çalıştığı için çocukların gelişim dönemlerinde diğer tüm sporlardan daha fazla fayda sağlar.. Çocuklar suyla oynamayı sevdiklerinden yüzme onlara çekici gelir. Yüzme çocuk gelişimini olumlu etkileyen bir spordur. Çocukların kas iskelet gelişimine yardımcı olurken ve boy ve kilo oranının da korunmasına yardımcıdır. Yüzme çocuk gelişimine olumlu yönde etki ederken metabolizmayı da çalıştırır. Sindirim sisteminde sorunları olan çocukların sorunları ise ortadan kalkar.

6 yaşından gün almayan çocuklar yüzme kurslarına (özel kurslar dahil) katılamazlar. 15 yaşından gün alan çocukların ise cinsiyete göre yetişkin bay veya yetişkin bayan kurslarına katılmaları gerekir.

Grup Yüzme Kurs Ücreti: 2000 TL

Özel Yüzme Kurs Ücreti:  1200 TL (Saatlik ücret)

Yüzme kursları yetişkin bayan yetişkin bay ve çocuk yüzme olmak üzere 3 çeşittir. Sadece kursların gün ve saatleri farklı olup ücretleri ve süreleri aynıdır. Hafta da 2 saat ve toplamda ise 8 saattir.

Çocuk grubu: Cumartesi ve Pazar 10:00-11:00 veya da Salı ve Perşembe 18:00-19:00 (İkisinden birini seçebilirsiniz)

Yetişkin Bay Grubu: Salı ve Perşembe 19:00-20:00

Yetişkin Bayan Grubu: Cumartesi 13:15- 14:15 ve Pazar 14:45-15:45


Özel yüzme kursları için ise almak istediğiniz kurs saatine karar verdikten sonra sizi kurs sorumlusu ile görüştürüyoruz. Kurs sorumlusu ile kurs almak istediğiniz saat ve günleri belirleyip ERSEM'den yüzme kayıt formunu doldurarak ve veznemize de ücret yatırarak kursa başlıyorsunuz.


Not: Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ERSEM) gereken durumlarda, katılımcılara bildirmek koşulu ile program gün ve saatlerinde değişiklik yapabilir, kurs tarihini erteleyebilir veya yeterli sayıda kesin kayıt olmaması halinde programı açmama kararı alabilir. Programın açılmamasına karar verilmesi durumunda, tahsil edilen katılım ücretinin iadesi yapılır.

Sık Sorulan Sorular


Başlama Tarihi : 26 Eylül 2023 Salı 08:00
Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2024 Salı 17:00