E-Devlet Sertifikalarımız Hakkında (ÖNEMLİ !)
E-Devlet Sertifikalarımız Hakkında (ÖNEMLİ !)

Müdürlüğümüzce düzenlenen kursların sonunda verilen bazı sertifikalar e-devlet üzerinden kursiyerlerimizin erişimine açıktır. Diğer sertifikalar ise elden imza karşılığı teslim edilmektedir.

*e-sertifika hizmeti 1 Temmuz 2022 tarihinden sonra verilen kurslarda geçerlidir. Bu tarihten önceki kursların sertifikaları e-devlet sistemine yüklenmemiştir.

*Elden teslimi yapılan sertifikalarda zaman aşımı süresi 5 yıl olup bu süreden sonra ERSEM sorumluluk kabul etmemektedir. 5 yıldan uzun süre geçmeden sertifikanızı almanız gerekmektedir.

*ERSEM bünyesinde bulunan TÖMER biriminin sertifikaları ve ERSEM bünyesinde verilen Deney Hayvanları Kullanım Kursu Sertifikaları e-devlet erişimine açık olmayıp elden verilmektedir.

*Kurs sonunda sertifikalar hazırlanarak kursiyerlere sertifikalarının hazır olduğuna dair SMS atılır. Sertifikasına erişmek isteyen kursiyer ersem@erciyes.edu.tr adresine isim ve soyisim bilgisi göndererek sertifikasını indirebileceği link talep eder ve sertifikasını ilgili linke tıklayarak indirir.

*Konu ile ilgili sorularınız için yine aynı adrese e-mail gönderebilirsiniz.

Kursiyerlerimize ve kurslarımıza katılmak isteyenlere duyurulur.

28 Şubat 2024 Çarşamba
Toplam 0 görüntüleme