Yaratıcı Drama Eğitmenliği ve Liderliği Sertifika Programı

Amaç

Program “yaratıcı drama lideri/eğitmeni” yetiştirmek amacıyla yürütülmektedir Bu sertifika programında katılımcılar, Yaratıcı Drama programını tamamladığında “ Yaratıcı Drama Eğitmeni/Lideri ” sertifikası almaya hak kazanırlar. Bu belge ile resmi ve özel okullarda drama öğretmeni olarak görev alınabilmektedir. Alınan eğitim paralelinde katılımcılar, dramayı bir eğitim yöntemi olarak bütün derslerde uygulayabilmekte, çeşitli alanlarda ve konularda program geliştirerek çocuklarda ve yetişkinlerde kişisel gelişime yön verebilmektedir.

Kimler İçin

  • Öğretmenler
  • Psikolojik Danışmanlar
  • Psikologlar
  • Çocuk Gelişim Uzmanları
  • Eğitim alanında çalışanlar
  • Yaratıcı drama alanına ilgi duyan 18 yaş üstü herkes

Eğitimde Neler Var

Yaratıcı Drama Eğitmeni/Lideri olmak isteyenlere, yaratıcı alanında  verimli ve alana uygun ayrıca diğer alanlarla ilişkilendirme  yapabilecekleri eğitim verilecektir.

Belgeler

Yaratıcı Drama Eğitmeni/Lideri Eğitiminin sonunda, eğitimlerini başarı ile tamamlayan yaratıcı dramanı eğitmeni adaylarına eğitimi tamamladıklarına dair sertifika verilecektir.

 

Kurs Eğitmeni: Öğr. Gör. Feride ACAR  https://avesis.erciyes.edu.tr/fkukul

 

2 Şubat 2020' de başlıyoruz....

 

Not: Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ERSEM) gereken durumlarda, katılımcılara bildirmek koşulu ile program gün ve saatlerinde değişiklik yapabilir, kurs tarihini erteleyebilir veya yeterli sayıda kesin kayıt olmaması halinde programı açmama kararı alabilir. Programın açılmamasına karar verilmesi durumunda, tahsil edilen katılım ücretinin iadesi yapılır.

Kurs Bilgileri
Eğitim Süresi : 220 Saat
Eğitim Ücreti : 2500 TL