YDS-YÖKDİL Yoğunlaştırılmış Soru Çözüm Kursu

Kursun Amacı : YDS ve YÖKDİL sınavlarında çıkmış soru türleri üzerinden çalışarak, kursiyerlerin daha kısa bir süre içerisinde YOĞUNLAŞTIRILMIŞ eğitim alarak öncelikli olarak 12 Nisan 2020 de yapılacak YDS/1 sınavına veya diğer tarihlerde yapılacak YDS ve YÖKDİL sınavlarına şimdiden hazır hale getirilerek yüksek başarının sağlanması amaçlanmıştır.

Kimin İçin : Bu kurs, ERSEM tarafından son 6 ayda düzenlenmiş olan YDS ve YÖKDİL kurslarına katılmış kursiyerler ile başka kursa katılıp YDS ve YÖKDİL sınavlarından en az 45 almış kişiler içindir. 

Programda Ne var : Geçmiş yıllarda yapılmış olan YDS ve YÖKDİL sınavlarında sorulmuş her alan ve soru türlerinden faydalanarak ve ayrıca bu sınavların seviyesinde başka kaynaklar kullanılarak kursiyerlerin doğrudan ve YOĞUNLAŞTIRILMIŞ tarzda sınava yönelik hazırlanmalarını sağlamak.

Kurs Sonunda Alınacak Belgeler: Hazırlık kurslarında herhangi bir belge verilmemektedir.

 

Kurs Günleri      : Hafta İçi/ Hafta Sonu

Kurs Saatleri     : CUMARTESİ – PAZAR (09:00 – 13:00), ÇARŞAMBA (18:00 – 21:00)

14 Mart 2020 de başlıyoruz....

 

Not: Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ERSEM) gereken durumlarda, katılımcılara bildirmek koşulu ile program gün ve saatlerinde değişiklik yapabilir, kurs tarihini erteleyebilir veya yeterli sayıda kesin kayıt olmaması halinde programı açmama kararı alabilir. Programın açılmamasına karar verilmesi durumunda, tahsil edilen katılım ücretinin iadesi yapılır.

Kurs Bilgileri
Eğitim Süresi : 50 Saat
Eğitim Ücreti : 450 TL