Almanca (A1)

Kursun Amacı :

A1 seviyesinde düzenlenecek olan kursun içeriği, dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi (GER) tarafından belirlenen tanım doğrultusundadır. Bu seviyeye uygun dil bilgisi ve dil kullanım becerilerinin eğitim süreci içinde katılımcılara kazandırılması hedeflenmektedir.

Kimin İçin :

Bu kurs,

  1. A1 seviyesinde Almaca öğrenmek isteyen
  2. İş başvurularında kullanmak üzere A1 seviyesinde bir kursu tamamladıklarını gösteren belge almak isteyen
  3. Aile birleşimi için yabancı dil bilgisini belgelemek üzere sınava hazırlanan

 

gençler, üniversite öğrencileri ve yetişkinlere yöneliktir.

 

Programda Ne var : Program A1 seviyesinde dört dil becerisini (okudugunu anlama, duyduğunu anlama, konuşma, yazma) geliştirmek üzere teorik ve pratik dersleri içermektedir. Kursta CD, VCD ve online alıştırmalarla desteklenen bir eğitim seti kullanılacaktır.

Kurs Sonunda Alınacak Belgeler:

Katılımcıya, Avrupa Ortak Referans Çerçevesinde tanımlanan A1 seviyesine uygun bir eğitim programını tamamladığına dair katılım belgesi verilecektir.

Not: Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ERSEM) gereken durumlarda, katılımcılara bildirmek koşulu ile program gün ve saatlerinde değişiklik yapabilir, kurs tarihini erteleyebilir veya yeterli sayıda kesin kayıt olmaması halinde programı açmama kararı alabilir. Programın açılmamasına karar verilmesi durumunda, tahsil edilen katılım ücretinin iadesi yapılır.

Kurs Bilgileri
Eğitim Süresi : 80 Saat
Eğitim Ücreti : 1000,00 TL