Bilgi Teknoloji
IOS Uygulama Geliştirme Eğitimi

IOS Uygulama Geliştirme Eğitimi

ERSEM, iPhone-iPad Uygulama Geliştirme Eğitimleriyle katılımcıların şirketlerinin mobil yazılımları konusunda ihtiyaç duydukları uygulamaları rahatlıkla geliştirip çalışmış oldukları şirketin/kurumun hizmetine kullanabilir hale getirebilmelerine imkan sağlamaktadır. 

SOLIDWORKS EĞİTİM

SOLIDWORKS EĞİTİM

SolidWorks programı, tasarım için gerekli olan arge çalışmalarında kolaylık sağlamak amacı ile imalattan önce ön tasarımı gerçekleştirmek, gerekli olan mukavement analiz değerlerini ölçmek, imalat için gerekli olan parça modellerinin teknik resme dökülmesi ve imalat ortamına hazırlamaktır.

Sql Server 2016

Sql Server 2016

Türkiye ve dünyada en çok kullanılan veritabanı sistemlerinden birisi olan Microsoft SQL Server 2016 üzerinde veritabanı oluşturma, sorgulama ve programlama gibi birçok konuyu SQL Server 2016 yenilikleriyle birlikte detaylıca öğrenebileceğiniz bir eğitimdir

Cisco - CCNA Routing and Switching 1-2

Cisco - CCNA Routing and Switching 1-2

CCNA Ağlara Giriş kursunun amacı temel ağ kavramlarını ve teknolojilerini size tanıtmaktır. Bu kursta ağ temel bilgilerinin öğrenimine odaklanılmaktadır. Bu kursta, hem uygulama hem de teorik açıdan yeteneklerinizi geliştirecek temel ağ bilgilerini öğreneceksiniz

Cisco - CCNA Routing and Switching 3-4

Cisco - CCNA Routing and Switching 3-4

Bu kursun amacı yönlendiricilerin mimarisi, bileşenleri ve işlemleri ile daha büyük ve karmaşık ağlardaki anahtarlardır. Gelişmiş işlevsellik için yönlendiricileri ve anahtarları nasıl yapılandıracağınızı öğreneceksiniz.

İnsansız Hava Aracı İHA0

İnsansız Hava Aracı İHA0

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ‘İnsansız Hava Aracı Sistemleri Talimatı - SHT-İHA’ belgesine uygun olarak, Ticari İHA kullanıcılarına İHA0 sınıfı pilot eğitimi vermek amaçlanmıştır. Ek olarak katılımcılara İHA0 kullanarak Fotogrametrik yöntemlerle harita üretimi konusunda teorik ve pratik eğitim sağlanacaktır.

İnsansız Hava Aracı İHA1

İnsansız Hava Aracı İHA1

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ‘İnsansız Hava Aracı Sistemleri Talimatı - SHT-İHA’ belgesine uygun olarak, Ticari İHA kullanıcılarına İHA1 sınıfı pilot eğitimi vermek amaçlanmıştır. Ek olarak katılımcılara İHA kullanarak Fotogrametrik yöntemlerle harita üretimi konusunda teorik ve pratik eğitim sağlanacaktır.

Visual Studio 2017 C# Eğitimi

Visual Studio 2017 C# Eğitimi

.NET Platformunun en çok kullanılan programlama dili olan C#, bu eğitimde her yönüyle ele alınmaktadır. .NET platformunda yazılım geliştirmek için .NET platformunu destekleyen en az bir dili çok iyi kullanmak gerekiyor. .NET için sıfırdan geliştirilmiş olan C# dili .NET platformunda geliştirme yapmak için en uygun dildir. Bu amaçla bu kurs boyunca C# dili sıfırdan ele alınıp ileri düzeye kadar getirilmektedir. Eğitimde, C# dili Microsoft'un çıkarmış olduğu son geliştirme ortamı olan Visual Studio.NET 2015 kullanılarak anlatılmaktadır.