YENİLİKÇİ ,
SÜREKLİ GELİŞEN PROGRAMLAR

Üniversitemiz dünya genelinde pek çok üniversite ve programla uluslararası düzeyde ilişkilere sahiptir.Üniversitemiz dünya genelinde 57 ülkede bulunan 227 eğitim ve bilim enstitüsü ile ortaktır.Bu öğrencilerimize uluslararası düzeyde deneyim fırsatı sunmaktadır.

EĞİTİM

Bu tarz bir eğitim yeni bir iş bulmak ve mevcut işinizde daha ileri pozisyonlara geçebilmek için bilgi edinebilmenin en uygun yoludur.Sistemimiz öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri organizasyonlar, bilimsel araştırma ve ilgi alanlarına yönelik programları takip etmelerine olanak sağlar.Her öğrenci kendi ilgi alanına yönelik eğitimlerin almasına sağlamaktır.

KURUMSAL

Değişen ve gelişen iş dünyasının dinamiklerini takip etmek, değişikliklere ayak uydurmak, kurumunuzun verimliliğini her geçen gün arttırmak ancak eğitimli, kendisini sürekli geliştiren ve doğru yönde motive edilmiş yöneticiler ve çalışanlarla sağlanabilir. Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi 15 yıl boyunca iş dünyasını ve eğitim dünyasını iyi analiz ederek oluşturduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile kurumunuz ve çalışanlarınız için özel eğitim programları tasarlamaktadır.

KURSLARIMIZ

Üniversitemiz dünya genelinde pek çok üniversite ve programla uluslararası düzeyde ilişkilere sahiptir.Üniversitemiz dünya genelinde 57 ülkede bulunan 227 eğitim ve bilim enstitüsü ile ortaktır.Bu öğrencilerimize uluslararası düzeyde deneyim fırsatı sunmaktadır

SINAV HİZMETLERİ

© 2016
Mobilapp3.com